čeština v Drupalu

Dnes jsem nainstaloval Drupal 7.32 s českým překladem. Vše proběhlo bez problémů a hlášených chyb. Jenže česky umí Drupal jen částečně. Odhadem tak 50% slov je přeloženo, možná ani ne, ostatní je v angličtině. Nikde žádná chyba, jinak asi vše funguje. Čím to může být? Nainstaloval jsem i modul Localization update, ale ani ti nepomohlo.
Díky za radu

Profile picture for user Jan Polzer

To skoro vypadá, že se Vám to nepřeložilo celé kvůli nějaké chybě. Nepřerušilo se to při instalaci? Kdyžtak v nastavení Localization Update zkuste znovu zavolat překlad. I když tedy podle tohoto by těch 50 % odpovídalo (https://localize.drupal.org/translate/projects/drupal), tak v jádře Drupalu jako takovém nějaké nepřeložené věci moc nevidím. To spíše u doplňkových modulů, ale to je jiná věc.

návštěvník

Děkuji za pomoc. Už jsem přišel na to, kde byl problém. Při instalaci jsem si stáhnul češtinu pro verzi 7.32. Nevšim jsem si, že soubor má asi poloviční velkost proti verzi 7.31. Proto asi taky chyběla asi polovina překladu. Tak jsem balíček ještě doinstaloval a vše je v pořádku.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru