čeština v Drupalu

Dnes jsem nainstaloval Drupal 7.32 s českým překladem. Vše proběhlo bez problémů a hlášených chyb. Jenže česky umí Drupal jen částečně. Odhadem tak 50% slov je přeloženo, možná ani ne, ostatní je v angličtině. Nikde žádná chyba, jinak asi vše funguje. Čím to může být? Nainstaloval jsem i modul Localization update, ale ani ti nepomohlo.
Díky za radu

Fórum: 

Reklama

To skoro vypadá, že se Vám to nepřeložilo celé kvůli nějaké chybě. Nepřerušilo se to při instalaci? Kdyžtak v nastavení Localization Update zkuste znovu zavolat překlad. I když tedy podle tohoto by těch 50 % odpovídalo (https://localize.drupal.org/translate/projects/drupal), tak v jádře Drupalu jako takovém nějaké nepřeložené věci moc nevidím. To spíše u doplňkových modulů, ale to je jiná věc.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji za pomoc. Už jsem přišel na to, kde byl problém. Při instalaci jsem si stáhnul češtinu pro verzi 7.32. Nevšim jsem si, že soubor má asi poloviční velkost proti verzi 7.31. Proto asi taky chyběla asi polovina překladu. Tak jsem balíček ještě doinstaloval a vše je v pořádku.

Hmmm, to vypadá, jako kdyby aktuální verzi češtiny nějak pokazili.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář