Ceník

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli jste někdo řešil problém, jak vytvořit ceník. Jde mi o to, aby administráror webu mohl do nějakého místa v administraci vepsat hodnotu různých cenových pásem. Například červené pásmo - 100, zelené pásmo - 80 atd. Názvy těchto pásem a jejich hodnoty by byly dostupné v typu obsahu "produkt" a návštěvník by si při objenávání produktu jedno z pásem vybral. Administrátor webu by následně mohl v administraci vygenerovat fakturu, která by obsahovala jak název cenového pásma tak jeho hodnotu. Předem děkuji za nápady jak na to. Petr.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, asi dotazu příliš nerozumím. Zkuste si vytvořit nový typ obsahu Pásma, to něj navkládejte tyto informace a u typu obsahu Produkt pak vložte nové políčko typu Node reference field, které bude odkazovat právě na ta pásma.

návštěvník

Děkuji za odpověď, myslím, že by to mohlo být ono. Vyzkouším to.

Petr

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru