CCK + Views

Dobry den pane Polzer, koupil jsem si Vasi knihu a musim rict, ze mi velice pomohla v zacatcich. Tvorim stranky spise ve Wordpressu, ale Drupal se mi zacal libit. Ma vice moznosti a nastaveni nez Wordpress. Myslim si, ze se s Wordpressem neda srovnat i kdyz kazdy je zamereny trochu na neco jineho. Na Drupalu se mi velice libi, ze si tam muzu nastavit vse podle sve potreby a web si poskladat presne podle sebe. Jen me malinko mrzi, ze ve Vasi knize, neni vice informaci ohledne CCK a Views + tvoreni vzhledu. Moc bych Vas chtel poprosit, zda by jste udelal nejake ukazkove video, kde by tyto veci byli trochu vice objasneny. Neplanujete knihu o Drupalu pro pokrocile? Moc si Vas vazim a dekuji. T.K.

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, jsem rád, že se Vám kniha i Drupal líbí. Video připravím, ale zkuste nadhodit nějaký konkrétní příklad. Z dosavadních videí je tu o Views třeba ukázka zobrazení uživatelských profilů.

Něco pro pokročilé si určitě časem objeví, nějaké knížky píšu pořád (a nejen o Drupalu). Nechte se překvapit.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Já bych měl jeden konkrétní příklad.Ve Vaší knize se zmiňujete o webu realitni kanceláře.... Co například stránka která kombinuje nod s cck kazdého domu a view ho zobrazí na úvodní stránce jako např. zmenšeniny ze zakladním info jako tady http://www.rkimex.cz/ Jinak Vaše kniha mi náramně pomohla, děkuji.

To by šlo. Podobného něco na Drupalu běží na www.allreal.cz.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý večer,

dovolil by som si doplniť otázku. Predpokladajme web , ktorý má tri stlpce a v bočných sú bloky s obsahom vytvorenom aj pomocou views ( typu najčítanejšie články ). Pokiaľ by som to isté chcel dať do obsahu tak mi tie bloky idú pod seba a nie vedľa seba akoby som si to predstavoval a čo je najhoršie tak pokiaľ by som dal do bloku text, ktorý by bol len troška širší ako blok ) pozadie sa nerozšíri, ale text vytečie von. Pri stĺpcoch sa to nestane, tam si to drží šírku stĺpca a text sa zalomí.

ďakujem

Dobrý den, asi by to chtělo si pohrát s CSS tipuju.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář