CCK field type: ??? jako tagy v taxonomy

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak vytvořit přes CCK seznam tagů (terms) jako odkazy aby se zobrazovali stejně jako tagy (+ vícenásobný výběr) v taxonomy. Je na to nějáké CCK field rozšíření?
Děkuji

Fórum: 

Reklama

Ještě upřesním, že vše nastavuji pro Drupal 6 a chci mít v 1 typu obsahu jak tagy od taxonony tak tagy přes cck (celkově by v 1 typu obsahu mělo být cca 4 různých druhů tagů)

To vypadá moc dobře, ale šlo mě spíš o vytvoření tagů jako klikatelných odkazů, aby bylo možné po rozkliknutí jednoho tagu vidět články s tímto tagem provázané. Tvořim inzertní web kde jsem použil defaut tagy přes taxonomy a když vytvořim další slovník pro tagy přes kategorie tak se mi všechny slovníky nacpou do templatu do class="links" ale já bych chtěl jednotlivé slovníky z taxonomy mít umístěné různě na stránce neboli logicky je od sebe oddělit což se mi nedaří./ Proto hledám alternativní modul nebo doplněk do CCK, který by to uměl.
Děkuji

Tak je v šabloně v node.tpl.php vypište ručně. Jak na výpis termínů z konkrétního slovníku máte popsáno na následujících URL:

http://drupal.org/node/403348

http://drupal.org/node/131526

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

To vypadá moc dobře děkuji. Ještě jedna věc. Tento návod je na zobrazení všech terms v konkrétím slovníku. Jde aby se vypsaly pouze ty terms, které jsou k node přiděleny(zvoleny) ?? Mám např terms: Praha1, Praha2, Praha3 a konkrétní node má zvolenou pouze Praha1 kterou chci zobrazit. Děkuji moc za pomoc

<?php
  $vid = ID číslo požadovaného slovníku;
  $mykats = taxonomy_node_get_terms_by_vocabulary($node, $vid);
  foreach ($mykats as $mykat){
  print ‘<a href=”/’.drupal_get_path_alias(‘taxonomy/term/’.$mykat->tid).’” title=”’.$mykat->name.’”>’.$mykat->name.’</a> ‘;
  } ?>

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Funguje to přesně tak jak potřebuji ;-) Moc děkuji a přeji hezký den

Přidat komentář