CCK

Dobrý večer,

vyskytl se problém s CCK. Mám dvě pole vytvořené v CCK. Pole "popisek_tapety" které je typu text, víceřádkové a pole "tapeta" které je typu obrázek. Pole slouží k přidávání tapet na web s tapetami na plochu pc. V současné době tedy mohu přidat pouze jednu tapetu s jedním popiskem. Chtěl bych ale přidat tapet více. Nikdy ale dopředu nevím, kolik jich do konkrétního článku dám. V tom je ale právě ten problém. Jak mám v CCK docílit toho, abych mohl pole "popisek_tapety" a "tapeta" při psaní článku přidávat vícekrát společně?
Pro jednotlivé pole jde nastavit např. neomezený počet, takže si konkrétní pole mohu přidat kolikrát chci. To vím. Ale jak toto nastavit pro 2 pole, které mají být spolu jako v tomto případě. Zkoušel jsem to přes "Skupiny", ale to myslím taktéž nejde.

Fórum: 

Reklama

Jestli to chápu, potřebujete, aby při zadání dvou obrázků bylo nutné vyplnit i dva textové popisky, čili nějak propojit závislosti dvou CCK políček. Bohužel, netuším, jak to udělat. Popisky přímo u ImageField vám nestačí? Tím by se to vyřešilo.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Ano, přesně tak. Nevadí, již jsem na něco narazil ve smyslu FlexiField či ComboField. Sice zatím nejsou použitelná, ale třeba to nebude dlouho trvat. Ale děkuji.

Přidat komentář