časovanie článkov a zobrazenie

Ahoj. Ako viem urobiť nasledovné: Nastavím čas článku a presne vtedy sa zobrazí. Modul sheduler nie je dobrý. Ak naplánujem článok na dátum a medzi tým vydajú novšie zobrazí to podla dátumu pridania pod nimi.

Ak ich dám ako prilepiť hore a je ich viac zase ich zaradí podla dátumu.

Modul event koliduje s ckeditorom. Spolu nefungujú. Ako na to? Dá sa vo Views nastaviť niečo podobné. Prípadne s CCK pridať premennú ako dátum do článku alebo hocijako inak. Ide o drupal 6.22 Ďakujem.

návštěvník

Modul Scheduler funguje velice jednoduše. Po jeho instalaci a zapnutí jděte to Správa obsahu|Typy obsahu a pro konkrétní typ obsahu, který chcete vydávat se zpožděním, zapněte podporu Scheduleru (Enable scheduled (un)publishing). Užitečná je volba Alter published on time. Ta zajistí, že po publikování článku se změní datum vložení na datum publikace. Malá, ale často nezbytná pomůcka. Nevedel som skúsim. Našiel som to u vás. :-)

 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru