Breadcrumb - zobrazenie vnútornej úrovne

Pekný deň!
V knihe Drupal 2. vydanie sa píše, že "breadcrumb - drobečková navigace" slúži užívateľovi na prehľad úrovne, v akej sa nachádza na stránke. V admine funguje OK, avšak pri logoute nefunguje. Pozeral som v užívateľských nastaveniach ale v danej sekcii nie je nastavenie pre "breadcrumb". Používam mierne upravenú šablónu Garland, avšak breadcrumb mi nefunguje ani pri neupravenej šablóne Garland, ani pri iných šablónach, ani pri ďalších inštaláciách drupalu 6.8, a drupalu 6.9. Je tam nutné dohrať ďalší modul? Taktiež neviem a nenašiel som vo fórách, ako odstraniť "Title", názov článku na titulnej stránke (frontpage), pretože mi tam pôsobí veľmi rušivo. Ďakujem autorovi za knihu, je veľmi inšpiratívna. Za odpovede veľmi pekne ďakujem.

S pozdravom Vanka.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den,
breadcrumb by se zobrazovat měl, ovšem záleží na tom, co od něj chcete. Pokud se nepletu, ta standardně třeba neumí zobrazit navigaci na základě toho, že si uživatel prohlíží článek v nějaké kategorii. Zkuste tento modul, zřejmě je tím, co hledáte http://drupal.org/project/taxonomy_breadcrumb

Otázku ohledně titulní stránky zkuste prosím trochu upřesnit. Použil jste místo klasického výpisu článků nějakou jinou statickou stránku jako titulku? A její nadpis chcete dát do pryč?

Jsem rád, že se kniha líbí.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru