Blok user menu link na autor prispevky

Dobry den pane Polzer,
premyslim jak muzu dat bez zbytecneho modulu do blok user menu link na autor prispevky abych mohl editovat svuj prispevek ktery stvoril. Pouzivam modul node limit a revisong a mam to nastaveny jenom na jeden prispevek pro autora.
A kdyz autor vyplni node formular nemuze dal prispivat ale muze jenom upravovat svuj prispevek.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, váš dotaz je mi bohužel nesrozumitelný. Výpis všech příspěvků jednoho autora nicméně v Drupalu není, můžete jej sestrojit například pomocí Views.

návštěvník

Dobry den,
omlouvam se za nesrozumitelne polozenou otazku. Jenom chci dat edit link do user menu aby si kazdy autor mohl editovat svuj prispevek. Nechci davat modul views kvuli zbytecnemu zatezovani serveru.
Predem dekuji za Vasi odpoved.

Profile picture for user Jan Polzer

Aha, díky za upřesnění a screenshoty (odstranil jsem je). Ale nevím, jak to udělat. Těžko dáte do nějakého menu odkaz na editaci příspěvku, když příspěvek každého uživatele má úplně jiné číslo, které navíc není svázáno s uživatelským profilem. To by asi nebylo řešitelné ani s pomocí Views.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru