Artisteer a Drupal7

Dobrý den. Jelikož nejsem grafik ani HTML a CSS kodér a potřebuji pro své stránky trošku hezčí kabátek tak jsem si stáhl program Artistee 3.0.0.32906. Naklikám si vzhled, vyexportuji soubory pro Drupal, nakopiruji vše na web ale tak se mi u tematu objeví hláška "This version is not compatible with Drupal 7.x and should be replaced." Na webu jsem našel že by Drupal 7 měl být podporovaný. Můžete mi poradit co dělám špatně?

Děkuji a přeji pěkný den

návštěvník

Ahoj, skús si šablonu uložiť do PC, alebo na USB klúč a potom si ju cez FTP vložíš...už sa veľmi nepamátam, ale myslím že tiež som mal nejaký problém a zdá sa mi že som to tak urobil a fungovalo to.

Profile picture for user vomi

Bylo téma exportováno pro Drupal 7? Jsou tam dvě volby pro témata Drupalu.

návštěvník

Asi jsem slepoň ale ja tam žádné dvě volby pro export nemám. Můžeš mě prosím navést?

Profile picture for user vomi

Hodil jsem ti to do přílohy. Na uložení tématu je nahoře rozbalovací nabídka nebo je to položka v exportu.

návštěvník

A můžu vědět co máš za vezi? Já to tam prostě nemám a verzi jsem teď zkoušel poslední z jejich webu což je 2.6.0.26391.

Profile picture for user vomi

mám verzi  Artisteer 3.0 Release Candidate for Windows (3.0.0.38499) Ta ještě není oficiální. Je možné že jejich poslední verze 2.6 má s Drupalem7 problémy větší než testovaná verze z důvodu, že Drupal 7 dlouho používán není. Dívám se, že verze 2.6.0.26391 export pro Drupal6 i drupal 7 má na stejném místě. Mám na PC nainstalovány obě verze, ale Drupal7 zatím netestuji - čekám až pan Polzer vydá svou knihu abych měl bezesných nocí méně.....Zkus si stáhnout tu trojkovou verzi, nebo mi pošli na mejl ten projekt *.artx a já ti to zkusím překlopit trojkovou verzí. Bohužel ale až v pondělí, odjíždím mimo republiku.

návštěvník

 Díky za trpělivost. Samozřejmě byl problém mezi klávesnicí a židlí. Verze 3 export pro D7 podporuje. To jsem se jenom já zamotal do několika verzí nainstalovaných na mém PC. Vše zbytečné je odinstalováno a vesele si experimentuji s exporty. Ještě jednou díky.

 

 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru