Aktualizace překladu Drupal 7.19

Dobrý den, při aktualizaci překladu rozhraní Drupalu mi server hlásí níže uvedené a webhosting mi nechce pomoci:( Prosím, nevíte o řešení. Děkuji

Chyba při importu uživatelského rozhraní. Objevila se AJAX HTTP chyba. Výsledný kód HTTP je: 502 Následují informace pro ladění. Cesta: /batch?render=overlay&id=9&op=do Text stavu: Bad Gateway Text odpovědi: H90 - error page @import url("http://www.hosting90.cz/error-pages/project.css"); @import url("http://www.hosting90.cz/error-pages/print.css"); Internal server error 502 Časový limit spojení vypršel! Načtěte stránku znovu. V připadě, že jste autor webu, zkontrolujte si Váší webovou prezentaci na případné chyby.

Profile picture for user Jan Polzer

Hm, to vypadá, že si Drupal včas nestihne stáhnout a importovat překladové balíčky a vypadne to na nastaveném limitu času. Pokud Vám jej nechtějí navýšit, stáhněte si ten Drupal do počítače, tam proveďte aktualizaci překladu a nahrajte to zpátky (stačí databáze).

Já tak nedávno řešil jeden web, kde jsem zapnul němčinu a její import byl daleko nad časovým limitem nastaveným na serveru. Tedy stáhl jsem do počítače, kde mám Acquia Dev Desktop s větším časovým limitem a bylo po problému.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru