Aktualizace modulu

Dobry den,

mel bych dotaz na vsechny, co ctou toto skvele forum. Jak resite aktualizace modulu. Mam 25 aktivnich modulu v 6.8-ce. Jak se tak divam, uz mne docela unavuje stale updatovat moduly. Delate update vzdy, kdyz vyjde update nebo resite updaty v nejakych pravidelnych periodach ve vetsich "davkach"?

Petr Podrabsky

Profile picture for user Jan Polzer

Trošku se bojím, že nikdo veřejně nepřizná, pokud s aktualizacemi zabezpečení otálí ;-)

Já mám asi deset vlastních webů, které je třeba aktualizovat, plus weby klientů, o které se starám. Většinou to řeším nějak naráz a hlavně koukám, jestli bezpečnostní aktualizace představuje tak vážné riziko, že web nemůže vydržet bez ní.

Mimochodem, na drupal.org jsem nedávno koukal na modul, který poskytuje cestu k tomu, aby se aktualizace modulů stáhly přímo v administraci a odpadlo tedy jejich kopírování přes FTP. Čili by mělo fungovat něco podobného, jako to umí Joomla, pokud se nepletu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru