Administrace pro redaktory

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jak řešíte administraci pro redaktory. Začínám s Drupalem a moc nevím jak na to. Prosím o malé nastínění, jestli používate nějaké téma nebo pomocí jakých modulů.

Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Téma je individuální záležitost. Buď si vystačím s výchozím admin vzhledem Seven, případně používám Rubik (tu na Maxiorlovi) a sem tam Shiny. Jakmile bude dotažené, zřejmě začnu používat téma Ember.

No a co se týče modulů. Tam záleží na tom, jak je web rozsáhlý. Pokud jsou lidi schopni se domluvit, pak vlastně stačí výchozí správa obsahu v Drupalu. U složitějších webů pak doporučuju modul Workbench a na něj navázané moduly, které slouží pro systém revizí a schvalování článků v hierarchii redaktorů. Viz info na stránce modulu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru