Acquia Stack Installer

DD,

nainstaloval jsem si Acquia Stack Installer (stazeno z http://network.acquia.com/downloads/7.x/windows-installer) a moc nerozumim tomu co to vlastne je:-( Je v tom tedy Drupal7? Kdyz tam dam cestinu, dostanu vysledek ktery je ve vasi novy knizce?

Diky

 

Fórum: 

Reklama

Resp jinak.

Pro lokalni reseni je treba pouzit instalaci z CD z knihy? Tzn

acquia-drupal-win-1.2.33-5349.23352.exe

drupal-7.0.cs.po

drupal-7.0.tar.gz

Mam v tom trochu hokej tak se ptam hloupe. Vim o tom. Ale jelikoz o tom nevim vubec nic, potrebuji se nejak dostat do stavu kdy budu moct zacit pracovat podle knihy.

Diky

 

Dobrý den. Acquia Stack Installer (resp. v novějším pojmenování Acquia Dev Desktop) je kombinace produktů Apache (webový server), MySQL (databázový server), PHP a poštovního SMTP serveru. Dále je v tom obsažen Drupal, verze závisí na použitém balíčku.

Soubor drupal-7.0.tar.gz tam tedy rozbalovat nemusíte, ten je součástí instalátoru.

Takže stačí jen odklikat instalaci Acquia Dev Desktopu a ihned můžete začít pracovat podle knihy. Nemusíte nic dalšího nikam kopírovat nebo nastavovat.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tiež som si kúpil Vašu knihu a chcel by som použiť aj vzorové data z adresára cvicebni_web. No neviem ich dostať do inštalácie Drupalu. Drupal som nainštaloval z CD, no po inštalácii my hned doporučilo aktualizovať na verziu 7.2. to som urobil a teraz neviem tie vzorové data dostat do Drupalu. Som úplný nováčik a chcel by som podľa knihy naučiť spravovať web pomocou Drupalu.

Dakujem,

 

igorK

Dobrý den. Nastudujte si v knize, jak provádět migraci webu z lokálního počítače na internet. Postup bude podobný, jen s tím rozdílem, že překopírujete soubory z CD na svůj počítač a naimportujete databázi z CD.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář