Acquia Drupal soubory

Dobrý den, mam možná blbý dotázek.

Stáhl jsem si program Acquia Drupal a potřeboval bych se dostat do sistému souborů vytvářené stránky kvuli instalaci TinyMCE. Je nějaká cesta, nebo ftp?

Fórum: 

Reklama

Zdravím, ta otázka je položena úplně špatně, což vychází z toho, že Drupal zatím neznáte. Doporučuji nastudovat z nějaké online dokumentace nebo tištěné literatury. Konkrétně TinyMCE se řeší instalací modulu do Drupalu. Detailně je to popsáno třeba v mé knize o Drupalu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Zdravím,

s drupalem se zatím spíše seznamuju a Vaší knížku mám koupenou, tinyMCE potřebuju nakopírovat do složky sites/all/libraries což při tvorbě přímo online není problém přez FTP, ovšem pomocí Acquia Drupal mi to do hlavy moc neleze 

Stále to nějak nechápu. Víte přesně, kam to nakopírovat (sites/all/libraries), takže proč to tam nenakopírujete? Je jedno, jestli jde o Drupal stažený z drupal.org nebo z Acquia Drupal. Stejně tak je jedno, jestli to máte na webu nebo někde na lokálním počítači. Prostě v souborové struktuře Drupalu vytvoříte sites/all/libraries a tam nakopírujete potřebné.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář