Acquia Drupal soubory

Dobrý den, mam možná blbý dotázek.

Stáhl jsem si program Acquia Drupal a potřeboval bych se dostat do sistému souborů vytvářené stránky kvuli instalaci TinyMCE. Je nějaká cesta, nebo ftp?

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím, ta otázka je položena úplně špatně, což vychází z toho, že Drupal zatím neznáte. Doporučuji nastudovat z nějaké online dokumentace nebo tištěné literatury. Konkrétně TinyMCE se řeší instalací modulu do Drupalu. Detailně je to popsáno třeba v mé knize o Drupalu.

návštěvník

Zdravím,

s drupalem se zatím spíše seznamuju a Vaší knížku mám koupenou, tinyMCE potřebuju nakopírovat do složky sites/all/libraries což při tvorbě přímo online není problém přez FTP, ovšem pomocí Acquia Drupal mi to do hlavy moc neleze 

Profile picture for user Jan Polzer

Stále to nějak nechápu. Víte přesně, kam to nakopírovat (sites/all/libraries), takže proč to tam nenakopírujete? Je jedno, jestli jde o Drupal stažený z drupal.org nebo z Acquia Drupal. Stejně tak je jedno, jestli to máte na webu nebo někde na lokálním počítači. Prostě v souborové struktuře Drupalu vytvoříte sites/all/libraries a tam nakopírujete potřebné.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru