accesslog

K čemu prosím slouží tabulka accesslog? Mám web u c4 a dostal jsem „výhružný“ e-mail, že moje databáze přesáhla únosnou mez. Největší tabulka byla právě accesslog (něco přes 1 GB). Udělal jsem pokus na locale a tabulku vyprázdnil. Totéž jsem potom udělal i na svém webu a vše funguje jak má. K čemu tabulka slouží a jak bych ji měl ošetřovat? Je možné jen tabulku čas od času vyprázdnit?

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, do tabulky access log se ukládají informace o návštěvách na webu, o přístupu na každou načtenou adresu. Když ji vyprázdníte, tak přijdete jen o údaje dostupné třeba u článku pod kartou Sledovat. Doporučuji v nastavení Drupalu omezit počet uchovávaných záznamů na nějaké menší číslo, pak tabulka nenaroste takových rozměrů.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru