Rozlišování horizontalního a vertikálního menu

Dobrý den chystám se vytvařet vzhled pro drupal. Jediné naco jsem nepřišel jak se rozlišují horizontální a vertikální menu. Na měm budoucím webu bude menu jak horizontální tak i vertikální, akorát nevim jak to rozlišit co se tyče katogorie. Aby určitá kategorie byla v horizontálním menu a a jiná zase ve vertikálním menu. Na vytváření kategorii v menu používám taxonomy menu

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. To, jestli bude menu vertikální nebo horizontální se určuje úpravou jeho vzhledu v kaskádových stylech, většinou tedy v souboru style.css v šabloně vzhledu. Jaký modul pro vytvoření menu použijete, je úplně jedno.

Standardně budou položky menu pod sebou a můžete je tak snadno umístit do nějakého bočního panelu. Chcete-li opak, pak menu nastylujete v šabloně. Jde o běžnou úpravu značek <UL> a <LI>.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru