Odkaz na typ obsahu

Ahoj.
Vytvořil jsem si typ obsahu XY (v základu je v Drupalu typ obsahu pouze Článek a Základní stránka). Lze nějakým jednoduchým způsobem vytvořit odkaz (filtrovat - udělat výpis "stránek" daného typu) jen na konkrétní typ obsahu - například odkaz na typ obsahu XY.
Děkuji za nasměrování.

Profile picture for user Jan Polzer

Ahoj. Jeden z nejčastějších problémů v Drupalu... Sedmička a starší umí vytvořit jen stránku pro nějaké uzly zařazené do určitého termínu v rámci taxonomie. třeba výpis článků s určitým tagem. Neumí udělat výpis třeba přidaného obsahu Aktualita.

Proto vznikl modul Views, který umožňuje vytvořit si prakticky libovolně vyfiltrované výpisy obsahu, uživatelů, položek z logu a dalších věcí. Dále tam lze nastavit libovolné formátování, řazení atd.

V Drupalu 8 bude modul Views součástí základní instalace, takže tak či tak je třeba se jej naučit. Není to až tak složité, jako tomu bylo u jeho příšerně nepohodlného rozhraní v dobách Drupalu 6.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru