Normální kalendář v Drupal 7

Znáte někdo nějaky způsob jak to zprovoznit? Příjde mi že v D6 všechno fungovalo jednoduše a jasně. V D7 mám neustále problémy se základníma věcma co by měly na webu fungovat. No ale k tomu kalendáři.

V D6 mi krásně funguje modul Event. Ale v D7 to nemůžu dát dohromady.

Potřebuju základní věci jako:

1) Jedno nebo více celodeních události (např. Čtvrtek 21.8.2011, nebo Pátek 22.9.2011 - Neděle 24.9.2011)

2) Jednodenní událost s trváním (Čtvrtek 21.8.2011, 12:00 - 15:00)

3) Bylo by fajn umět aj jednodenní událost pouze s počátkem, nebo vícedenní s počátečním i koncovým časem do úrovně minut.

Zatím mám modul Calendar samozřejmě s Date a na uvodní blok Nadcházející akce používám Views

PROBLEMY:

1) Calendar v té verzi co mám (7.x-2.0-alpha1) neumí něco jako volitelnou granularitu - tedy aby zadání HMS bylo volitelné (= celodenní akce)

2) Pokud nastavím From Date a To Date na stejný den, ale jiný čas, zobrazí se pouze From Date i když mám v Zobrazení u fieldu nastaveno ze ma zobrazovat oboje - prostě to nebere jako To Date když to má stejný den

3) Když už jsem se na to vykašlal a rozhodl, že budu používat jen From Date s granularitou YMD tak položka vypadá OK, ale zase ten View mi tam zobrazuje misto jednoho datumu 2x from Date

22.8.2011 - 22.8.2011 - což nechápu protože jako Fields mám jen Obsah:Nadpis a Obsah:Datum, Filtr je na Publikováno a Datum > Now (filtr funguje dobre), nic jiného tam není.

 

Tož asi tak

Díky za případné rady nebo nakopnutí.

 

TC

Profile picture for user Jan Polzer

Já kalendář v Drupalu 7 nikde nasazený nemám, ale předpokládám, že mu třeba některé věci zatím oproti šestce chybí. Koukám, že je to zatím Alpha verze.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru