Menu na www.bcas.cz

Dobrý den, jaké jste prosím použil menu u stránek 
www.bcas.cz? Vypadá moc hezky.

Profile picture for user Jan Polzer

Horní hlavní červené menu je standardní menu v Drupalu. Boční levé menu je v podstatě též standardní menu, jen je tu ještě doplněn modul Menu Block, zajišťující, že se zobrazí jen některé části z celého hlavního menu.

návštěvník

Děkuji za odpověď. Ještě bych se rád zeptal jak jste řešil ty rozbalovací nabídky a hlavně ty popisky (třeba OK FINANČNÍ PLÁN Komplexní služba, kterou nejvíce preferujete.). To celé je v názvu jednoho odkazu (názvu) nebo je ta část "Komplexní služba, kterou nejvíce preferujete." nějak doplněná jinak? A jak jste dosáhl rozbalovacích nabídek bez modulu? Děkuji.

návštěvník

Mohl byste prosím zveřejnit kód na to zobrazení políčka popis? Nebo ideálně kód pro tisk toho menu pro Drupal 7. Já se s tím peru, ale zatím bez úspěchu. Zkoušel jsem to podle toho článku a pak zobrazení menu podle článku zde a tady. Buď to menu ale není vidět vůbec nebo v sobě nemá ty podpoložky (ve zdrojovém kódu).

návštěvník

Už to čtu, děkuji mockrát!

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru