Jawa scripts

Dobry den,
ked sa pozriem cez priehladac do zdrojoveho kodu stranky, vidim ze su tam podpory pre Jawa scripty. Ja by som chcel na stranke zobrazit hodiny, co mam v scripte. Ako sa da hlavicka editovat, respektive ci k tomu treba nejake moduly stiahnut?
Dakujem za odpoved
Jozef Staudt

Reklama

Klidně můžete jít do page.tpl.php ve složce s tématem vzhledu. Tam najdete základní strukturu HTML kostry stránky, tedy i místo pro vkládání javascriptů. V page.tpl.php asi bude něco jako <?php print $scripts; ?>, ale nic nebrání tomu, abyste tam ručně přidal vlastní javascriptový kód.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

dobry den,
zial sa mi nepodarilo rozbehat jawa script a nezobrazuje mi hodiny. Nie je potrebne doplnit este nejaky modul do systemu?
nasiel som
http://drupal.org/project/modules?page=175 nejake moduly, len neviem co presne znamenaju.
Mal by som este otazku ohladom zobrazenia sekundarneho menu.
Ked si pozriete stranku co som tvoril www.soujesnz.sk/drupal, tak pri volbe hociktorej ponuky zo sekundarnych odkazov mi tesne nad prihlasovacim okienkom zobrazi volbu domov. Ako toto mozem oodstranit?
Jozef Staudt

Ten web má nějaký problém, ukáže se stránka, pak to stále něco načítá a nic. Nemáte špatně cestu k JavaScriptům? Žádný modul, který by doplňoval podporu JavaScriptu není potřeba. Tedy pokud nepoužíváte nějaké vestavěné knihovny z Drupala.

Sekundární menu mi funguje v pořádku.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář