Jak nastavit cesty pro SWFUpload?

Dobrý den, pane Polzere,

pokouším se rozchodit hromadný upload obrázků (SWFUpload), jejich úpravu (ImageCache) a zobrazení (ImageField - pole s neomezeným počtem obr.) s pomocí Lightbox2. Zapnula jsem taky FileField Path a nastavila jsem obrázkovému poli cestu [term-raw]/[title-raw]. Vše by fungovalo, až na ty cesty.

Pokud použiji v Manage fields ve volbě Widget type: "Obrázek", nahraje se příslušný jeden obrázek do složky podle vzorce předdefinovaného v FileField Path settings > Cesta souboru. Pokud ale zvolím Widget type: "SWFUpload", funguje mi sice hromadné nahrávání, ale všechno se nahraje do sites/default/files bez ohledu na předdefinované třídění.

Listuji Vaší knihou tipů a triků tam a zpátky, ale zatím marně. Co dělám špatně? Je takováto kombinace možná? Kde se má ta cesta pro hromadný upload nastavit?

Na jednom vebu potřebuji současně i obsah typu galerie s úvodním textem a krátkými popisky k obrázkům, i články s volně vkládanými obrázky do textu, i stránky s ilustrací na pevně dané a dobře nastylované pozici. Kdysi kdesi jsem se dočetla, že kombinovat moduly Image a CCK není radno. Řešení přes CCK mi přijde pružnější.

Poradíte mi, jak ven z toho bludiště?


Líba, HK

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, já už SWFUpload delší dobu nezkoušel, ale mám pocit, že si s FileField Paths bohužel nerozumí. Proto je to všechno hnané do jedné složky.

To CCK doporučuji.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru