Jak nastavit cesty pro SWFUpload?

Dobrý den, pane Polzere,

pokouším se rozchodit hromadný upload obrázků (SWFUpload), jejich úpravu (ImageCache) a zobrazení (ImageField - pole s neomezeným počtem obr.) s pomocí Lightbox2. Zapnula jsem taky FileField Path a nastavila jsem obrázkovému poli cestu [term-raw]/[title-raw]. Vše by fungovalo, až na ty cesty.

Pokud použiji v Manage fields ve volbě Widget type: "Obrázek", nahraje se příslušný jeden obrázek do složky podle vzorce předdefinovaného v FileField Path settings > Cesta souboru. Pokud ale zvolím Widget type: "SWFUpload", funguje mi sice hromadné nahrávání, ale všechno se nahraje do sites/default/files bez ohledu na předdefinované třídění.

Listuji Vaší knihou tipů a triků tam a zpátky, ale zatím marně. Co dělám špatně? Je takováto kombinace možná? Kde se má ta cesta pro hromadný upload nastavit?

Na jednom vebu potřebuji současně i obsah typu galerie s úvodním textem a krátkými popisky k obrázkům, i články s volně vkládanými obrázky do textu, i stránky s ilustrací na pevně dané a dobře nastylované pozici. Kdysi kdesi jsem se dočetla, že kombinovat moduly Image a CCK není radno. Řešení přes CCK mi přijde pružnější.

Poradíte mi, jak ven z toho bludiště?

Líba, HK

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, já už SWFUpload delší dobu nezkoušel, ale mám pocit, že si s FileField Paths bohužel nerozumí. Proto je to všechno hnané do jedné složky.

To CCK doporučuji.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Zde je možná rada, teď to zkoumám :) http://drupal.org/node/716328

Tak jsem vyzkoušela patch http://drupal.org/files/issues/swfupload-filefield_paths-716328-25.patch z té diskuse - ručně jsem ho aplikovala do novější verze modulu (swfupload-6.x-2.0-beta7) a zdá se, že to chodí dobře. Díky za pomoc!

Přidat komentář