Ako pridám text na contact stránku?

Dobrý večer. V drupal 6.x ide pripísať niečo nad formulár kontact. Niejaký text. Napr. Poďakovanie že sa namáhajú napísať nám. Ako sa to dá v drupal 7.x Prosil by som viac blbuvzdorný návod, nie som programátor. Radu: "použi modul contactform" si neprosím to viem použiť. Ďakujem.

návštěvník

Skoro ako v praveku... http://stackoverflow.com/questions/8405386/adding-text-just-text-to-a-fo...

Ideš sem... www.mojweb.sk/drupal7/modules/contact tam si stiahneš na svoj pc súbor contact.pages.inc Na riadok 60 vložíš toto ...

$form['some_text'] = array(
'#markup' => '<p> Tu bude tvoj text.</p>'
);

Pol hodina v prdeli! Hľadaním. Jaj! A pozor uložit to treba v utf-8 nie v ANSIPotom to pošleš na server.Takže drupal pokročilí. Vo verzii 6.x na to bolo miesto kde sa to jednoducho napísalo. Je to vývojový krok späť!

Možno sa to hodí inému.

Profile picture for user Jan Polzer

To je šíleně složité a hlavně nestandardní... V Drupalu 7 to jde udělat mnohem elegantněji ;-) Prostě přidáte nový blok, dáte jej do regionu Obsahu a v nastavení viditelnosti bloku mu dáte zobrazování jen na stránce contact. Obejdete se tedy bez úpravy zdrojáku, která se při nejbližší aktualizaci přepíše a zmizí. Navíc v editaci bloku máte obvykle editor, takže i změny textů jsou pak mnohem jednodušší.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru