Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 2 days 21 hour ago
- 4 days 18 hours ago
- 1 week ago
- 1 week ago
- 1 week 2 days ago
- 3 months ago
- 3 months ago
- 5 months 1 week ago
- 6 months 1 week ago
- 6 months 1 week ago
Nové diskuze
- (2 months zpět)
- (2 months 1 week zpět)
- (4 months 3 weeks zpět)
- (6 months 1 week zpět)
- (1 year 3 months zpět)
- (1 year 4 months zpět)
- (1 year 7 months zpět)
- (1 year 8 months zpět)

podle toho jak to ctu, si rikam, ze vetsina z vas jsou asi priznivci win.
Nic proti tomu, ale ja mam jiny nazor na vec.
Zacal jsem s linuxem pred lety a dodnes se ucim. Vetsina distribuci neni pri instalaci a zacatcich pouzivani moc uzivatelsky pritulna. Ale pak se odvdeci maximalnim pohodlim, vysokou stabilitou.
Je fakt ze asi neni vhodny pro cloveka, ktery nema naladu cist manualy a hledat na netu jak na to. Docela se nedivim reakcim zkusenych linuxaku, na opravdu hloupe dotazy. Kdyby si dany clovek misto psani dotazu otevrel nejaky vyhledavac a zkusil si to najit sam, jiste by nebylo tolik podrazdenych reakci.
Sam se obracim pro rady minimalne, a to nejsem zadny guru, proste staci jen hledat, cist, protoze vetsina problemu uz byla nekde nekym resena, pripadne nekdo napsal nejaky popis. Tudiz se neni cemu divit, ze lidi vystriknou hned jak slysi dotaz napr jak automaticky namountovat disk po startu, kdyz je bezpocetnekrat na netu napsano ze se ma zeditovat /etc/fstab a dopsat tam dane radky a dokonce je popsano jak.
Dneska pouzivam linux na vsech pocitacich doma, nemam problem, protoze veskere potize co jsem zpocatku mel jsou bezvadne popsany na netu.
Pokud si po precteni bude nekdo myslet, ze jsem nejaky namysleny linuxak, neni to pravda, jsem clovek, ktery se rad neco dozvi, jak co pracuje a co se deje za grafickym rozhranim.
Ale zaroven priznavam, ze clovek ktery o tom co pocitac dela nic nevi, asi bude nucen precist kvanta clanku.
no a jeste pripominka k financni strance,
nejake 2500 kolik dnes stoji XPhome neni moc, to je fakt, ale kdyz si pripocitam komplet office, antivir, videostriznu, a dalsi sw ktery jsem zvykly pouzivat, dostanu se temer k 20tis, coz uz podle me neni castka zrovna mala,
no a pokud vim, vetsina (ne vsichni)domactnosti si maximalne koupi win a ostatni si proste prepali od kamarada,
je to vlastne takove pokrytectvi, ja mam legalni sw, ale jen kousek a to uz nikdo nerekne