Add new comment to prosba - instalacia Drupal

Profile picture for user Jan Polzer

Já tam vidím phpBB, nikoli Drupal. Ovšem:

1. Nepoužívejte zatím Drupal 7, je to nedodělaná věc. Použijte Drupal 6.

2. Na freehostingu kvalitne.cz Vám Drupal, myslím, stejně nepoběží.

No a za třetí, pokud chcete mít v komentáři viditelnou adresu na svůj web, musíte psát jako přihlášený uživatel Maxiorla. Jinak je to automaticky ukryto.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů