Add new comment to Zobrazování obrázků.

návštěvník

Také zdravím. Tisíceré díky. Bylo zapnuto "plain text". To že musím mít zapnutý Full HTML to už mě potrápilo a vím, že to bez toho nejede. Ale ten "plain text" mě fakt nedocvakl. Ještě jednou moc díky. Nemůžu si pomoct, ale Drupal se mi čím dál víc líbí. Přeji hezký den Marek Klásek

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů