Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 8 months 4 weeks ago
- 8 months 4 weeks ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year 1 month ago
Nové diskuze
- (3 weeks zpět)
- (3 weeks 4 days zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)

No, nepochopil jste toho více soudě dle Vašeho dotazu. Montujete totiž hrušky s jablky, což mě mrzí.
Asi Vás má odpověď úplně neuspokojí, bude to chtít delší studium. Každopádně:
1. Administration menu je doplňkový modul, v Drupalu je standardně jako admin lišta modul Toolbar. Ano, zobrazí se tomu, kdo k němu má oprávnění a v této liště se navíc zobrazí jen ty položky administrace, ke který má daný uživatel přístup.
2. Políčka jsou všechno, co vyplňujete například při vkládání článku nebo stránky. Mimo nadpisu. Tedy políčko na vložení obsahu/textu článku. Políčko pro nahrání obrázku. Políčko pro výběr kategorie článku. Políčko pro vložení tagů. Políčko pro nahrání přílohy. Atd. Atd.