Add new comment to i18n-ascii.txt v knihe

návštěvník

OK, ja rozumiem. Len som chcel povedat: ze ak budete pisat novu knihu, tak by som nedal na nejaky subor len odkaz na vas web, ale ten odkaz by som smeroval na clanok. Ak sa veci pomenia, tak do clanku sa da hned napisat, ze subo uz nie je potrebny ale... atd atd...
Teraz samozrejme pouzivam D7, ale kedze knihu mam doma, tak som do nej nahladol. A keby ten odkaz nebol rieseny odkazom ale clankom, usetril by som si mnozstvo casu... To som chcel povedat.   :-)

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů