Add new comment to CDBurnerXP 4 – vypalování zdarma po třech letech
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 18 hours 35 minutes ago
- 2 days 14 hours ago
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
Nové diskuze
- (3 weeks 4 days zpět)
- (4 weeks 1 day zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 11 months zpět)

Dobry den mam problem s CDBurnerem. Mel jsem na pevnem disku C 3,13 Gb volneho mista. Dal jsem si kopirovat ISO soubor DVD ale asi v 36% se mi prerusil program a ukazalo se mi ze na disku C je pouze 11Mb! Muzete mi prosim rict kam se teda ten ISO soubor ulozil nemohu ho nikde najit a jsem opravdu zoufaly