Add new comment to CDBurnerXP 4 – vypalování zdarma po třech letech
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 18 hours 33 minutes ago
- 2 days 14 hours ago
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
Nové diskuze
- (3 weeks 4 days zpět)
- (4 weeks 1 day zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 11 months zpět)

Spíše otázka než komentář.
Jaký volit "typ jednotky" resp. souborový systém, ISO / Joliet / UDF pro různé typy DVD?
Nero se obvykle moc nebaví a určí typ sám, ale zde je 6 voleb a ještě 3 ISO levels.
Dík.
JM