Add new comment to Jak nahrávat více příloh najednou

návštěvník

Je to celé nějaké divné, dost v tom plavu a hlavně už mi nefunguje nahrávání souborů přes IMCE, doplňuji moduly i pro nahrátí více obrázků přes IMCE a nefachá to. Nějak tomu přestávám rozumět. Chtělo to po mě modul jqp - ten jsem doinstalovala, pak Filefield taky jsem to doinstalovala - pak moduly křičely že toho chtějí víc a jsem v háji. Chce to ještě FileField Meta a ten nemůžu bez Getid3 spustit a Getid3 jsem našla ale nevím kam ho mám nainstalovat. V knize píšete že je to "brnkačka" tak mám zřejmě hodně špatný den :) Jdu to raději teď povypínat a snad mi někdo poradí :)

pěkný večer

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů