Add new comment to RSS

návštěvník

už sa mi to podarilo poriešiť za pomoci modulu poormanscron :-) tak Vám chcem aspoň zaželať všetko dobré do roku 2011, veľa tvorivých nápadov pri publikačnej činnosti, pretože vaše knižky patria aspoň čo sa mojho názoru týka k tým najkvalitneksím  po obsahovej stránke, čo je na česko-slovenskom trhu k dispozícii v rámci tvorby webstránok. Viem, že do knižky sa nedajú dostať všetky informácie a ešte by sa dalo čo to do nej napísať, ale zato oceňujem tento web, kde je možnosť priamo sa na vás obrátiť v rámci tohto fóra s prípadnými problémami a kde vždy radi pomôžete. S pozdravom Igor S.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů