Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 3 days 23 hours ago
- 6 days 8 hours ago
- 1 week ago
- 1 week ago
- 1 week 5 days ago
- 2 weeks ago
- 6 months 1 week ago
- 6 months 1 week ago
- 8 months 2 weeks ago
- 9 months 2 weeks ago
Nové diskuze
- (1 month 1 week zpět)
- (1 month 1 week zpět)
- (8 months zpět)
- (9 months 2 weeks zpět)
- (1 year 7 months zpět)
- (1 year 7 months zpět)
- (1 year 11 months zpět)
- (1 year 11 months zpět)

Odkaz "Odpovědět" nefunguje už delší dobu, vkládání nového komentáře fungovalo jen u některých obsahů. Já jsem se rozhodl nastavení komentářů sjednotit, aby v tom nebyl na webu nepořádek a nastavil je tak, jak je vidět na přiložených dvou obrázcích. Od té doby sjednocenně nefungují nikde. Takže abych to upřesnil a uvedl na pravou míru, komentáře zlobí dlouho, ale aspoň někde je vložit šlo.
Mám podezření, že ten odkaz na formulář pro přidávání komentáře v novém okně, stejně tak odpovídání, prostě nefungují a případný návrat k vypisování komentáře ve formuláři přímo v článku by jen částečně vyřešil příznaky, ale nezbavil nás chyby.
Modul external links jsem vypnul, vyčistil cache a vlezl z jinýho prohlížeče jako odhlášený uživatel, odkaz pro přidání komentáře stále nefunguje - přeposílá zpět na titulní stranu.
Tohle je asi špatný dotaz, ale nemohlo by pomoct vypnout a zapnout modul comment?