Add new comment to Vypalovací programy česky a zdarma: nový Ashampoo Burning Studio 7
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 16 hours ago
- 2 days 12 hours ago
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
Nové diskuze
- (3 weeks 4 days zpět)
- (4 weeks 1 day zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 11 months zpět)

Dokonce bych řekl, že je to největší šmejd, jaký jsem si kdy koupil!
Hned napoprvé mi Studio 7 oznámilo, že nepodporuje moji vypalovací mechaniku. Mám novou mašinku, řekl jsem si no možná se ještě její typ ashapoom nedonesl a napsal jsem jim zprávu. Do dvou pracovních dnů jsem obdržel pendrek, nikoliv odpověď. Ani víc než po týdnu nic nemám. Přitom oni si k psané zprávě přikládají svou vlastní, vyčuchanou z registrů počítače, takže jde jen o jejich švajneraj.
Udělal jsem další pokus - vybral jsem jeden adresář, bohužel se nevešel na cd - to program zjistil dobře. Chtěl jsem ho odstranit ze seznamu k vypalování a vybrat jen část. Kliknu na jméno - nic. Tlačítko Odstranit je stále nepřístupné. Kliknu dvakrát - a jsem v troubě - program se šprajcnul, zřejmě nesnáší nešiky.
A mohl bych pokračovat - měl mě varovat ten název firmy - Ashampoo