Add new comment to Menu

návštěvník

Ano, to Vaše menu fungovalo. Odepisoval jem Vám na mail. Nicméně akuálně jsem to zkoušel a opět ta samá hláška. Nechápu to. I kamarád to zkoušel a se stejným výsledkem. Nechápu co dělám špatně.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů