Add new comment to soubory, soubory a zase soubory

návštěvník

Dobrý den, či spíče velmi časné ráno :). Ozývám se až teď, jelikož pracovní vytížení neumožnilo jinak. Provedl jsem novou instalaci drupalu na subdoméně, nastavil vše podle nejlepšího uvážení (a podle toho co jsem vyčetl v knize) a vypadá to tak že v kodu článku je již parametr vložen, ale aktuálně když chci shlédnout článek, tak se nic nezobrazí. Vlastně ať tam v FCK vložím co chci, klidně i úplně obyčejný text bez formátování a dalších kouzel.Podezřelé. Nechci vypadat jako ňouma co když mu něco nejde, tak jde hned někoho otravovat, čili podotýkám že jsem to zkoušel několikrát, pátral na google, atp ale na nic nepřišel.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů