Add new comment to Jak vypálit soubor ISO? Pohodlně s ISO Image Burner
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 17 hours ago
- 2 days 13 hours ago
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
Nové diskuze
- (3 weeks 4 days zpět)
- (4 weeks 1 day zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 11 months zpět)

Dobrý den, pokud je bootovací záznam v tom obrazu a DVD z obrazu ashdisc vypálíte, pak to DVD samozřejmě bude bootovací. Pokud se nemýlím, ashdisc je z nějakého vypalovače od Ashampoo, tak záleží na tom, zda to bylo vytvořeno včetně bootovacího záznamu.