Add new comment to přihlášení přes Explorer7 nejde

návštěvník

děkuji za váš čas a rady ale jelokož se mi ani přes vaši pomoc nepovedlo odstanit problém s přihlašováním tak jsem se rozhodl vytvořit nové stránky na adrese /achbk.kopyta.cz/ je to verze 6.8 a všechno běží uplně vpohodě. měl jsem tam ještě jeden problém že po registraci přišel email a odkazy nebyly funkční a i tenhle problém se vyřešil. tak nevím kde jsem měl co špatně. Tak ještě jednou díky za vaš čas. Petr

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů