Add new comment to přihlášení přes Explorer7 nejde
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 8 months 4 weeks ago
- 8 months 4 weeks ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year 1 month ago
Nové diskuze
- (3 weeks zpět)
- (3 weeks 4 days zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)

děkuji za váš čas a rady ale jelokož se mi ani přes vaši pomoc nepovedlo odstanit problém s přihlašováním tak jsem se rozhodl vytvořit nové stránky na adrese /achbk.kopyta.cz/ je to verze 6.8 a všechno běží uplně vpohodě. měl jsem tam ještě jeden problém že po registraci přišel email a odkazy nebyly funkční a i tenhle problém se vyřešil. tak nevím kde jsem měl co špatně. Tak ještě jednou díky za vaš čas. Petr