Add new comment to přihlášení přes Explorer7 nejde
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 8 months 4 weeks ago
- 8 months 4 weeks ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year 1 month ago
Nové diskuze
- (3 weeks zpět)
- (3 weeks 4 days zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)

Dobrý den.
Děkuji za rychlou odpověď. Skoušel jsem vaši radu změnit nastavení přimo na webu v FTP a nedovolí mě to udělat. Když dám uložit tak mi to napiše/ Stav:Tento soubor nemůže být uložen/ weby mám na těchto adresách:
http://www.behal_2.pbshop.cz
http://achbk_forum.kopyta.cz/
jde: vytvořit nový úcět,zaslat nové heslo ale nejde se přihlásit.přes Explorer, v Mozile a Opeře to jde bez problému.
Děkuji předem za jakoukoliv další radu
Petr