Add new comment to přihlášení přes Explorer7 nejde

návštěvník

Dobrý den.
Děkuji za rychlou odpověď. Skoušel jsem vaši radu změnit nastavení přimo na webu v FTP a nedovolí mě to udělat. Když dám uložit tak mi to napiše/ Stav:Tento soubor nemůže být uložen/ weby mám na těchto adresách:
http://www.behal_2.pbshop.cz
http://achbk_forum.kopyta.cz/
jde: vytvořit nový úcět,zaslat nové heslo ale nejde se přihlásit.přes Explorer, v Mozile a Opeře to jde bez problému.
Děkuji předem za jakoukoliv další radu
Petr

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů