Zuckerberg: udělal jsem spoustu chyb

Facebook minulý týden potvrdil, že opravdu vyvíjí svůj vlastní e-mail. Jeho šéf Mark Zuckerberg následně poskytl více než hodinový rozhovor na konferenci Web 2.0 v San Franciscu.
reklama

A prozradil toho na sebe opravdu hodně. "Myslím, že jsem při řízení (své) společnosti udělal spoustu chyb," řekl Zuckerberg. "Pokud se však podíváme na Facebook, jde o krásný příklad toho, že pokud děláte produkt, který mají lidé rádi, můžete si dovolit udělat hodně chyb.Je to i poučení pro ostatní: soustřeďte se na vytváření něčeho, co mají lidé rádi a bude to mít hodnotu."

 

Zuckerberg se v rozhovoru dotknul mnoha různých oblastí včetně toho, jaké to je řídit třetí nejhodnotnější internetovou společnosti v USA, jaké si vzal ponaučení z problémů okolo soukromí na Facebooku a v neposlední řadě i o "konkurenční válce" s Googlem. Zuckerberg také podtrhl to, jak se kvůli Facebooku změnil herní průmysl a sociální sítě jako celek.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru