Zonerama nabízí uživatelům končící Picasy záchranu jejich webových alb

Končí vám webová galerie Picasa a náhrada v podobě Google Photos vám nevyhovuje? V tom případě by vás mohla zaujmout nabídka od autorů Zoner Photo Studia a webové galerie Zonerama.
reklama

Tvůrci Zoneramy tvrdí, že se na ně obrací stále více lidí s tím, že jim třídění v Google Photos nevyhovuje a chtěli by zkusit právě Zoneramu. Zbývalo vyřešit drobný problém - snadný přesun stávajících fotografií.

V Zoneramě tak nově po klepnutí na tlačítko k nahrávání fotografií uvidíte nabídku importu z Webových alb Picasa. Poté budete vyzváni k přihlášení účtem Google a následně se na pozadí spustí import vašich fotografí.

Alba budou naimportována do skryté složky s názvem Picasa, odkud je poté můžete roztřídit dle libosti. Z importu, který zpracuje i obsah Google Photos, je nicméně vyloučeno album Automatická Záloha, kam si mobilní zařízení ukládají své fotografie.

Zdroj: Tisková zpráva ZONER software

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru