Zoner spustil nové cloudové služby

Společnost ZONER software provozující webhostingového providera Czechia rozšířila nabídku svých služeb o hosting v cloudu. Zde nabídne virtuální servery, podporu Javy, Office 365 i specializované servery.
reklama

Nově spuštěné cloudové služby Zoneru najdete na adrese www.zonercloud.cz. Nabídka nové služby startuje s virtuálními servery, službou Office 365, Java Enterprise Serverem, SMTP serverem, FTP hostingem a pronájmem výpočetního výkonu.

Nějaký vstup Zoneru do cloudu se dal očekávat. Na tiskové konferenci minulý týden při představení nového Zoner Photo Studia 16 slovo cloud padlo ve spojitosti s nástroji pro práci s fotografiemi. Nějakou provázanost mobilních aplikací Zoneru a Zoneramy asi můžeme čekat v dohledné době.

Co se nabídky virtuálních serverů týče, ty Zoner nabízí s administrací i bez ní, s Windows nebo s Linuxem, a to na platformách VMware Sphere a Microsoft Hyper-V. Nakolik je cena konkurenceschopná, posuďte sami.

Zdroj: Tisková zpráva Zoneru

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru