ZONER představil službu Game hosting

Česká společnost ZONER představila novou službu s názvem GOGOgamers.cz, jež nyní nabízí jednu z nejhranějších on-liner her na světě, Minecraft.

Reklama

U nového projektu byla využita datová centra a výpočetní kapacity společnosti ZONER, díky kterým se hráči mohou spolehnout na bezproblémový chod her. Na GoGogamers.cz se v budoucnu objeví celá řada známých on-line titulů, nyní služba nabízí herní hit Minecraft. Minecraft je jednou z nejpopulárnějších on-line her současnosti. Hra vypadá jako známá stavebnice Lego a nabízí několik variant hraní. Ve variantě Creative mají hráči téměř neomezené možnosti realizace staveb ve vlastních světech. Ve variantě Survival se hráč musí naučit přežít a sám si musí zajistit materiály ke stavbám. Hru je možné rozšiřovat o neuvěřitelné množství pluginů a vytvářet tak celé komunity v různých světech.

Hosting Minecraft zajišťují samostatné virtuální servery, na nichž má každý “klan” vyhrazeny své vlastní kapacity a nemůže ovlivňovat jiné hráče. Služba je nabízena s doménou 3. řádu a hráči si mohou na server nasměrovat také svoji vlastní doménu. Asi nejdůležitější vlastností je možnost nahrání jakýchkoliv pluginů pomocí FTP.

Virtuální server pro hru Minecraft

- vlastní VPS server pro hru Minecraft (žádné porty!)

- 10 slotů pro hráče za SUPER CENU

- doména 3. řádu zdarma, možnost nasměrovat vlastní doménu

- instalace vlastních pluginů přes FTP

- vlastní IP adresa

- denní backup herního světa, logů

- administrace pro správu hry Minecraft

 

Více informací naleznete v nabídce VPS Minecraft

Zdroj: TZ

Reklama

Přidat komentář