Zoner Photo Studio pro Android nyní s rychlými filtry

Správce a editor fotografií Zoner Photo Sudio ve verzi pro Android přichází s novým sestavením. To obsahuje dvě zásadní novinky. Rychlé filtry pro úpravu snímků a obousměrnou synchronizaci se Zoneramou a desktopovou verzí programu.
reklama

Rychlé filtry nově umožní přístup k úpravám fotografií v podobě změny barevného ladění snímku, a to prakticky na jedno klepnutí. Obousměrná synchronizace s cloudovou Zoneramou a desktopovým Zoner Photo Studio zajistí automatické promítnutí upravených fotografií do všech zařízení.

Zoner Photo Studio pro Android

Změny v nové verzi se týkají i navigace v aplikaci. Prohlížení snímků je přehlednější díky stromové struktuře, došlo k vylepšení přesunu souborů a své fotky nyní také rychleji nasdílíte na sociálních sítích.

O programu jste se na Maxiorlovi mohli dočíst před půl rokem v článku Zoner Photo Studio pro Android: pohodlná úprava fotek nejen před uploadem na Facebook. Stahovat jej můžete v Google Play.

Zoner Photo Studio pro Android si můžete prohlédnout i na následujícím videu:

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru