Známý produktový manažer odchází z Adobe do Googlu

Vysoký představitel společnosti Adobe John Nack opouští po více než čtrnácti letech svého zaměstnavatele a přesouvá se do Googlu.

Reklama

Nack v příspěvku na blogu uvedl, že je hrdý na svou práci v Adobe, kde pracoval na všem možném od chytrých objektů, přes první veřejnou betaverzi Photoshopu až po tvorbu různých nových funkcí v nových verzích softwaru. V Googlu bude mít Nack podle vlastních slov možnost pracovat na nových projektech, kterou jsou zcela odlišné od toho, co dělal v Adobe. Nack zastával v Adobe funkci hlavního produktového manažera pro Photoshop a spolupracoval také na nedávné mobilní nabídce.

Produkty Adobe jsou ve velké většině používány profesionály, kdežto v Googlu bude Nack moci pracovat na věcech, které budou mít širší dopad. Google v roce 2012 koupil Nik Software, jež se zabývalo vývojem technologií pro úpravu obrázků a s Nackem na palubě bude tým Googlu, jenž se touto problematikou zabývá, silnější než kdykoli před tím. Lze jen doufat, že i v Googlu bude mít Nack svůj blog, na němž bude zveřejňovat zajímavosti ze světa digitálních fotografií, jako v Adobe.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář