Známý produktový manažer odchází z Adobe do Googlu

Vysoký představitel společnosti Adobe John Nack opouští po více než čtrnácti letech svého zaměstnavatele a přesouvá se do Googlu.
reklama

Nack v příspěvku na blogu uvedl, že je hrdý na svou práci v Adobe, kde pracoval na všem možném od chytrých objektů, přes první veřejnou betaverzi Photoshopu až po tvorbu různých nových funkcí v nových verzích softwaru. V Googlu bude mít Nack podle vlastních slov možnost pracovat na nových projektech, kterou jsou zcela odlišné od toho, co dělal v Adobe. Nack zastával v Adobe funkci hlavního produktového manažera pro Photoshop a spolupracoval také na nedávné mobilní nabídce.

Produkty Adobe jsou ve velké většině používány profesionály, kdežto v Googlu bude Nack moci pracovat na věcech, které budou mít širší dopad. Google v roce 2012 koupil Nik Software, jež se zabývalo vývojem technologií pro úpravu obrázků a s Nackem na palubě bude tým Googlu, jenž se touto problematikou zabývá, silnější než kdykoli před tím. Lze jen doufat, že i v Googlu bude mít Nack svůj blog, na němž bude zveřejňovat zajímavosti ze světa digitálních fotografií, jako v Adobe.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru