Známo datum představení Internet Exploreru 9 Beta

Microsoft zveřejnil datum představení očekávané betaverze webového prohlížeče Internet Explorer 9. Známé je také místo - Design Centrum v San Franciscu.
reklama

Internet Explorer 9 má přinést řadu vylepšení v oblasti vykreslování webových stránek. Slibuje vyšší rychlost, kompatibilitu s CSS3, HTML5 a dalšími moderními technologiemi, hardwarovou akceleraci a další novinky.

O prostředí samotného prohlížeče toho moc známo není. Doposud uvolněná sestavení jsou pouze ukázkou vykreslovacích schopností Internet Exploreru 9, viz články Internet Explorer 9: akcelerace GPU pro HTML 5, CSS3 a další vylepšení a Co je nového v Internet Explorer 9 Platform Preview Build 3?.

Betaverze, která již ukáže i uživatelské prostředí webového prohlížeče Internet Explorer 9 bude veřejnosti představena 15. září. Od stejného dne si ji budeme moci stáhnout, a to včetně češtiny.

Zdroj: Microsoft

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru