Známe nejstarší funkční server v Česku

Stejně jako oblast lidská, také ta ryze počítačová má svoje „nej“ všeho druhu. A jedno podobné zajímavé „nej“ se právě společnost HP rozhodla spojit i s jistou zajímavou soutěží a velmi neobvyklými soutěžními podmínkami.
reklama

Společnost HP dala na vědomí, že slavnostně oznámila vítěze soutěže, v níž šlo o to, vlastnit nejstarší funkční server v ČR. Vítězem se stal 15 let starý model Compaq ProSignia 300, jež druhého nejstaršího účastníka překonal o dobré 3 roky. Vítězný serverový veterán byl dle firmy HP majiteli odebrán a dočasně bude k vidění v Muzeu počítačů.

Známe nejstarší funkční server v Česku

Pokud si právě říkáte, že je to divná soutěž, když vítězi byl odebrán rekordně starý stroj, tak vás musíme hned uklidnit informací, že v rámci oslav 20. výročí zahájení prodeje serverů HP ProLiant byl majiteli nejstaršího funkčního (a aktivně používaného ProLiantu) na oplátku slavnostně předán zcela nový server i balík služeb.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti HP

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru