Značku McAfee nahradí Intel Security

Intel minulý týden uvedl, že ukončí fungování značky McAfee a bezpečnostní produkty a služby pod ní distribuované začne prodávat pod novou značkou.
reklama

Intel má v plánu kromě standardních řešení McAfee začít nabízet také bezplatný bezpečnostní software pro uživatele mobilních operačních systémů Android, iOS a dalších. Společnost to oznámila na veletrhu CES. McAfee je jedna z nejstarších značek v oblasti počítačové bezpečnosti - založena byla v roce 1987 a nikdy nezměnila svůj název. V tomto roce však všechna její řešení přejdou pod značku Intel Security. Nová značka od Intelu si zachová design loga McAfee. "Jedním z důvodů je, že mimo spojené státy není McAfee tak dobře známé, avšak Intel je znám po celém světě," uvedl Mike Fey z McAfee.

Intel koupil McAfee v roce 2010 za 7,7 miliard dolarů, akvizice byla dokončena v únoru 2011. Frey popřel, že změna jména má co dočinění s nedávným chováním Johna McAfeeho, kterého policie v Belize vyslýchala kvůli smrti jeho souseda. V minulém roce pak McAfee zveřejnil video, v němž software nesoucí jeho jméno haní. Po oznámení Intelu John McAfee pouze na svém Twitteru uvedl: "Děkuji vám ! Děkuji!"

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru