ZlatéStránky.cz inovují

Společnost Mediatel oznámila spuštění nové generace on-line řešení Zlatých Stránek na www.zlatestranky.cz. Ty budou od nynějška nabízet nové, unikátní aplikace a funkce.
reklama

Ačkoliv ještě přes 50 % populace stále dává přednost tištěným Zlatým Stránkám, moderní doba si zkrátka žádá svoje. A jakých inovací jsme se dočkali v jejich online verzi? Z pohledu běžného uživatele působí jenoznačně nejzajímavějí "3D Návštěvy". Tato aplikace umožňuje uživatelům prohlížet si panoramaticky nejen ulice v centrech měst, ale i virtuálně navštívit obchody, restaurace a jiné objekty podél pokrytých ulic.

Pokud jde o další inovace, pak rozhodně stojí za zmínku i funkce "Rádius" (hledání pouze do určité vzdálenosti) nebo "Mapy a plánovač tras" kombinující do jedné aplikace vlastní mapové řešení i s navigací. Přibyly však i "Moje záložky" (ukládání výsledků hledání i míst na mapě) a "Pokročilé filtrování" zahrnující namátkou i otevírací doby. Veškeré nalezené kontaky jsou také nově interaktivní (nalezený kontakt lze zaslat na mobilní telefon, e-mail, uložit do Outlooku nebo do Mých záložek) a rozhodně šikovně působí i "Porovnání záznamů" dělající jmenované.

Zdroj: Tisková zpráva MEDIATEL, s.r.o.

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru