Zkuste novou online hru v HTML5: Cut the Rope

Microsoft dnes představil zdarma dostupnou online hru s názvem Cut the Rope. Proč ji zmiňuji? Je napsána kompletně v HTML5 a její grafika i zvukový doprovod se nijak neliší od toho, na co jsme zvyklí u online her ve Flashi.
reklama

Online hra Cut the Rope představuje zelenou příšerku Om Nom, kterou musí hráč nakrmit sladkostmi. Ve hře nechybí různé provázky, nafukovací vaky, bubliny a podobné pomůcky.

Hra obsahuje celkem 25 levelů a možná ji znáte i z mobilních telefonů. Pokud si stránku se hrou připnete na lištu Windows 7, odemknete si sedm zcela nových úrovní.

Cut the Rope

Chcete-li si zahrát, koukněte na stránku www . cuttherope . ie. Pokud vás spíše zajímají věci spojené s vývojem hry pod HTML5, pak se podívejte na adresu www . cuttherope . ie / dev.

Zdroj: Microsoft

Adresa hry již nefunguje, ale alternativně můžete kouknout na Cut the rope na CrazyGames.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru