Získejte knihy o MySQL, AJAX a C# s výraznými slevami

Zoner Press nabízí do konce května v akci trojici počítačových knih za velmi příjemné ceny. Konkrétně se jedná o tituly MySQL Profesionálně, Ajax Profesionálně a C# - návrhové vzory.
reklama

MySQL Profesionálně pořídíte za 199 Kč (se slevou 491 Kč). Naučí vás navrhovat schémata, indexy, dotazy a využívat pokročilé funkce MySQL pro dosažení maximálního možného výkonu. Věnuje se také ladění MySQL.

Ajax Profesionálně stojí 149 Kč (tedy sleva 351 Kč). Zabývá se různými aspekty Ajaxu, od vytvoření HTTP požadavku až k popisu různých formátů pro přenos dat zpět ke klientovi.

C# - návrhové vzory lze koupit za 159 Kč (sleva 170 Kč). Kniha vás uvede do problematiky klasických objektově orientovaných návrhových vzorů v C#. Rovněž vás naučí pracovat s návrhovými vzory a představí základy UML modelování pro reprezentaci vzorů.

Ceny knih po slevě jsou uvedeny včetně poštovného, zasílány jsou na dobírku. Rovněž je možný osobní odběr v Brně. Objednávky můžete posílat přímo na knihy@zoner.cz, případně můžete kouknout na objednávkový formulář a další podrobnosti o nabídce na webu Interval.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru