Získejte knihy o MySQL, AJAX a C# s výraznými slevami

Zoner Press nabízí do konce května v akci trojici počítačových knih za velmi příjemné ceny. Konkrétně se jedná o tituly MySQL Profesionálně, Ajax Profesionálně a C# - návrhové vzory.

Reklama

MySQL Profesionálně pořídíte za 199 Kč (se slevou 491 Kč). Naučí vás navrhovat schémata, indexy, dotazy a využívat pokročilé funkce MySQL pro dosažení maximálního možného výkonu. Věnuje se také ladění MySQL.

Ajax Profesionálně stojí 149 Kč (tedy sleva 351 Kč). Zabývá se různými aspekty Ajaxu, od vytvoření HTTP požadavku až k popisu různých formátů pro přenos dat zpět ke klientovi.

C# - návrhové vzory lze koupit za 159 Kč (sleva 170 Kč). Kniha vás uvede do problematiky klasických objektově orientovaných návrhových vzorů v C#. Rovněž vás naučí pracovat s návrhovými vzory a představí základy UML modelování pro reprezentaci vzorů.

Ceny knih po slevě jsou uvedeny včetně poštovného, zasílány jsou na dobírku. Rovněž je možný osobní odběr v Brně. Objednávky můžete posílat přímo na knihy@zoner.cz, případně můžete kouknout na objednávkový formulář a další podrobnosti o nabídce na webu Interval.cz.

Reklama

Komentáře

Díky za informaci, férová nabídka.

Přidat komentář